Sezóna loutkového divadla zahájena

Dopoledním představením dne 3.10.2019 pro mateřské školy jsme zahájili novou sezónu loutkového divadla. Odehráli jsme pohádku Adámek mezi broučky pro mateřinky z okolních obcí (Nárameč, Hodov, Ořechov, Lhotky, Stránecká Zhoř, Dolní Heřmanice, Oslavice, Lavičky a další). Účast byla hojná a děti byly moc hodné a pozorné. Některé ze školek k nám vyrazili už ráno v sedm hodin a během přestávky děti zvládly i dopolední svačinku. Jsme rádi, že i přes velkou časovou náročnost, za námi školky z okolních obcí vyrazily. Představení bylo finančně podpořeno z Grantového systému podpory kultury města Velké Meziříčí.

První představení pro veřejnost na malé scéně proběhne v sobotu 5.10.2019 klasicky v 15.00. Uvedeme pohádku O Princezně Zubejdě Solimánské. Na letošní sezónu jsme si pro děti přichystali šest různých pohádek, z nichž dvě s loutkami typu javajek – voděné zespodu. Aktuální program je uveden na našich webových stránkách www.loutkyvm.webnode.cz.

Dochází k malé úpravě rezervací a vstupného. Vstupné s místenkou zůstává stejné - 40 Kč, dítě bez nároku na místo (sedící na klíně) nyní zaplatí 20 Kč. Rezervace vstupenek je možná nejpozději do čtvrtka (včetně) před termínem loutkového představení na programovém oddělení Jupiter clubu. Nevyzvednuté rezervované vstupenky budou v pátek dány do volného prodeje. Na facebookové stránce loutkového divadla bude vždy v pátek uveden počet zbývajících volných vstupenek, které budou dány do volného prodeje přímo na programovém oddělení, nebo je bude možné zakoupit na malé scéně v den představení od 14.30, kdy se malá scéna otevírá divákům.        

Těšíme se na shledanou